Спрямований пошук

Натисніть на термін для уточнення пошуку.

Вхід

Інформація про нас

Агентство нерухомості "Брок-Сервіс" створено 7 грудня 2002 року для надання професійних послуг в області ріелтерської діяльності. Професійний стаж провідних фахівців агентства складає 7-10 років. Це люди, що стояли свого часу біля витоків ріелтерської діяльності і продовжують успішно працювати на цьому ринку і донині.

В даний час Агентство нерухомості "Брок-Сервіс" - це компанія, яка відчуває себе впевнено на ринку нерухомості, успішно конкурує з іншими фірмами м.Фастова і продовжує активно розвиватися. У своїй роботі ми прагнемо використовувати досвід кращих вітчизняних і зарубіжних фірм, зайнятих у ріелтерському бізнесі.

Своїм клієнтам ми надаємо повний комплекс послуг з усіх операціях з нерухомістю. Наше агентство пропонує свою допомогу в реалізації житла в новобудовах, в купівлі-продажу комерційної та заміської нерухомості, займається різними операціями на вторинному ринку м.Фастова та району, надає послуги з оренди житла і нежитлових приміщень.

За Вашим бажанням, висококваліфіковані фахівці "Брок-Сервіс" нададуть допомогу в грамотному проведенні рекламної компанії, виконають збір та оформлення потрібних документів для укладення будь-якої угоди; перевірять достовірність і вірогідність всієї інформації, наданої її учасниками; організують перегляди об'єкта нерухомості та проведуть необхідні переговори; сприятимуть в нотаріальному оформленні та державній реєстрації договорів, а також забезпечать безпеку проведення операції і взаєморозрахунків за неї, збережуть конфіденційність наявних відомостей про клієнта.

Реальні гарантії захисту інтересів наших клієнтів, ретельна перевірка юридичної чистоти право встановлючих документів на об'єкти нерухомості і гарантований термін їх оформлення, страхування угоди від втрати права власності на об'єкт нерухомості, а також додаткові знижки і невисокі комісійні - все це і багато чого іншого дозволяє нам максимально враховувати інтереси всіх наших клієнтів, незалежно від їх приналежності до будь-якої соціальної групи.

Звернувшись до нас, в Агентство нерухомості "Брок-Сервіс", Ви зможете оцінити, що таке справжній професіоналізм, відповідальність за прийняті рішення і точність виконання. Вашу операцію від початку до кінця буде супроводжувати досвідчений ріелтер, який несе відповідальність за результат і точне дотримання термінів оформлення.

Ще до початку робіт ми разом з Вами визначимо коло тих питань та побажань, які повинні бути неодмінно враховані як при підготовці угоди, так і за її безпосереднім проведенні. Звернувшись до нас для вирішення своїх проблем, що виникли в сфері нерухомості, будь-то розселення, обмін, з'їзд - роз'їзд, покупка або продаж квартири, гаража, заміського будинку в м.Фастова та районі, Ви можете бути впевнені, що наші співробітники докладуть максимум сил і свого досвіду для успішного вирішення Вашого питання. І Ви не хвилину не пошкодуєте про те, що вирішили звернутися саме до нас.

 

З повагою, Директор «Брок-Сервіс» Біла Лілія Миколаївна

 

Нові пропозиції

Квартири

кухня 9м кімната 18м.косметичний ремонт.санузол роздільний.Поруч ринок.школа.дитячий садок....

Будинки

продаем частину будинку поряд ж.д вокзал.2 кімнати кухня газове опалення центральний водопровід...

Земельні ділянки

17 сот., ліс на ділянці, озеро поряд, 40.000 грн. Можливий торг.